Historia Lady :)

Ponad rok temu, nasze oczko w głowie 7 letnia suczka Yorkshire Terrier zaczęła mieć
ogromne problemy.

 
Problemy z wątrobą, gruczołami odbytowymi, notorycznie ropiejące oczka, ciąże urojone. Dodatkowym problemem było ciągłe przyjmowanie leków na stawy, które na jedno pomagały, a drugie szkodziły. Nasza pociecha musiała je zażywać bo w 2014 roku przeszła operację na więzadło krzyżowe.
Oprócz problemów zdrowotnych maleństwo nie  miało siły.Pierwsza nasza reakcja? Rozpacz i panika.W internecie trafiliśmy na stronę Pani Bogusławy Czarnowskiej. Pierwsze co nas zachwyciło to szybki kontakt I zainteresowanie sprawą naszego pieska. Pod okiem P.Bogusławy przeszliśmy ze sztucznej karmy na naturalną.Piesek dostał suplementy i leki homeopatyczne . Otrzymaliśmy szczegółowe zalecenia podawania preparatów od P.Bogusławy. problemy zdrowotne ustąpiły. Co więcej? Nasz piesek ma tyle energii jakby była szczeniaczkiem!
Odpowiednio dobrana dieta przez Panią Bogusławę Czarnowską pozwoliła naszemu pieskowi na redukcję do idealnej wagi, a co najważniejsze utrzymywanie jej do dnia dzisiejszego. Skończył się problem z gruczołami  kołoodbytowymi, oczka przestały  ropieć ,nie martwię się o kleszcze, o ciąże urojone.Jestem straszną panikarą i szybki kontakt z Panią Bogusławą jest dla mnie niezastąpiony. Mogę uzyskać porady szybko I wiem, że ta porada będzie
pomocna .Dziękuję Bogu, że trafiłam na tak dobrego człowieka.Dziękuje P.Bogusiu za serce i opiekę nad  naszym  pieskiem

Dziękuję za miłe słowa. 
Kolejny raz potwierdza się, że naturalna dieta oraz organiczne suplementy mogą
zdziałać wiele dobrego.
 
Najważniejsze w tym wszystkim jest też to, żeby opiekun czuł
się odpowiedzialny za zdrowie swojego psa. Wtedy osiągamy razem sukces.
Dziękuję. Pozostaje zawsze do Pani dyspozycji.

Dodaj komentarz