Historia Szoguna


Panią Bogusławę Czarnowską znalazłam przypadkowo w internecie. Pamiętam rozpaczliwie szukałam pomocy. Mam 13 letniego pieska z chorą trzustką. Po leczeniu wet powiedział dieta. Dieta, no ale jaka?
Są karmy weterynaryjne i różne inne. Zaczęłam kupować i karmić. Niestety mój piesek nie tolerował żadnej.
Miał rzadkie duże kupy, ciągle przelewało mu się w jelitach.
Napisałam, nie, nie, najpierw zadzwoniłam i potem napisałam e-maila. Minęło już kilka miesięcy, a ja nikogo więcej nie szukam.
Pani Bogusława zajęła się wszystkim. Ustaliła dietę dla mojego pieska, pomaga mi cały czas.
Jak coś się dzieje, to piszę maila i zawsze otrzymuję pomoc.
Mój Szogunek dostaje teraz odpowiednie jedzenie i suplementy diety. Najważniejsze, że piesek czuje się dobrze, a ja jestem spokojna, że w razie problemu Pani Bogusława zawsze mi pomoże.
Oczywiście do wet też chodzę jak potrzeba. Wiedza na temat żywienia piesków u Pani jest imponująca. Mam nadzieję, że pomoże Pani jeszcze wielu zwierzakom i ich właścicielom.

Dziękuję w imieniu swoim i Szosia

Dziękuję bardzo za zaufanie. Kolejna osoba, która zdecydowała się na naturalne żywienie swojego pieska. Kluczem do zdrowia jest właściwy pokarm. Często zmiana diety powoduje ustąpienie wielu dolegliwości. I w tym przypadku było podobnie. Dziękuję za to, że zechciała Pani przeprowadzić korektę diety dla Szogusia.
Jeśli chciałbyś karmić swojego psa naturalnym pokarmem, napisz – pomogę Ci, przeprowadzę przez wszystkie zawiłości. To nic trudnego. Nie czekaj aż Twój pies będzie chory. Wtedy terapia może okazać się znacznie dłuższa.
Pozdrawiam.

One thought on “Historia Szoguna”

  1. Bo gotowe karmy co raz bardziej zawierają tzw. śmiecie. Włącznie z tymi specjalistycznymi.Gdzie w składach coraz więcej wypełniaczy,a nie mięsa. Sprytne zabiegi marketingowe
    Na przykładzie jednej z dużych firm produkującej tzw.Karmę "koncernową".Kiedyś czytaliśmy mięso,później,produkty pochodzenia mięsnego,następnie produkty pochodzenia zwierzęcego. Ostatnio białko z kurczaka.Koncerny na produkcji karm zarabiają olbrzymie pieniądze. Można zrobić coś z niczego.

Dodaj komentarz