Korekta diety – poskutkowała…

„Witam Pani Bogusławo; Przepraszam, ze tak późno odpisuje – zaniedbałam ostatnio przestrzeń internetową 🙂 Uszko czuje sią wyśmienicie – dieta bardzo jej smakuje – przepada za wołowina, rybę – podaje, ale rzadziej indyka;Na witaminy zareagowała lśniącą sierścią, powrotem energii życiowej i ochoty na zabawę; DZIĘKUJĘ PANI! Mamy trochę problemu, żeby zrzucić ten nieszczęsny kilogram, ale najważniejsze, że nie przybiera. Trafiłam dziś na Pani post o rozdaniu – bardzo chętnie wezmę udział. Przygotowałam tez post na blogu – http://karolowo.blogspot.com/2013/09/krotki-post-dla-miosnikow-zwierzat.html
Pragnę raz jeszcze wielce Pani podziękować za poświęcony czas i cenne porady; Zastanawiałam się ostatnio z bliskimi, czy i my moglibyśmy brać takie suplementy – skoro USzko tak dobrze na nie reaguje 🙂

Jak tylko nasze witaminy będą się kończyć – zgłoszę się po kolejne.
I jeszcze jedna sprawa – mamy w domu bardzo ciężko chorą siostrę Uszka – Iske, ktora prawdopodobnie ma zespół Addisona i o tym wkrótce do Pani napisze – z prośba o poradę, jakie suplementy jej podać i jak kształtować dietę; W związku z tym, ze chciałabym poprzeć to wynikami Iski – napisze do Pani w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
Dziękuję i pozdrawiam, KArolina.”

To bardzo miłe otrzymywać takie listy. Zawsze staram się pomagać ludziom i ich pupilom jeśli takiej pomocy wymagają. Nie pobieram opłat za doradztwo i konsultacje od osób, które wyrażą chęć skorzystania z korekty diety i nutraceutyków.

Dziękuję.

2 thoughts on “Korekta diety – poskutkowała…”

  1. Witam Pania! Jestem mama KAroliny.Ja rowniez dolaczam sie do podziekowan mojej corki. Godzine temu dowiedzialam sie, ze siostra Uszka, ISIA choruje nie tylko na zespol Addisona ale rowniez na niedoczynnosc tarczycy . Boimy sie bardzo o ISIE jak jej organizm bedzie reagowal na kolejne, wprowadzane przez lekarza leki. Podajemy encorton, cortineff a teraz jeszcze Euthyrox 25. Wyzwaniem dla nas bedzie jek najlepsze dietetyczne oslanianie ISKI. Goraco pozdrawiam M.

Dodaj komentarz