Dysplazja

 

Jak rozpoznać i wyleczyć dysplazję u psa?

 

Ból i zwyrodnienie stawów u psów może być powstrzymane, a nawet na stałe wyleczone poprzez stosowanie różnych naturalnych metod.  

 

Ponad 20 różnych sposobów 

aby pomóc Twojemu pupilowi 

w zapaleniu stawów i dysplazji

 
 
 
 

Drogi Opiekunie Psa!To straszne widzieć kiedy kochane zwierzę cierpi z powodu bólu spowodowanego zapaleniem stawów lub dysplazji.

Psy okazują nam miłość i wielkie przywiązanie. My także bardzo je kochamy.

Kiedy pewnego dnia usłyszysz ich skowyt czy płacz z bólu, kiedy ujrzysz ich wielki wysiłek przy siadaniu lub wspinaniu się na górę lub zejściu w dół po schodach Twoje serce będzie przepełnione rozpaczą.

Bardzo często zdarza się, gdy zwierzę nie potrafi biegać, skakać, bawić się, że jest to oznaką zapalenia stawów, a nie „starości”.

Psy podobnie jak ludzie cierpią z powodu bólu spowodowanego zapaleniem stawów czy dysplazji. 

Jestem przekonana, że cierpią nawet bardziej, ponieważ biegają, skaczą, aportują aby nas zadowolić. 

Czy wiesz, że istnieje wiele bardzo skutecznych terapii holistycznych (w tym dodatków specjalnych), które nie tylko likwidują ból ale przywracają stawom ich dawną sprawność, a nie tylko maskują, jak to robią leki.   

Czy wiesz, że istnieje prawie dwadzieścia różnych możliwości leczenia w naturalny sposób psiego zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i dysplazji stawu biodrowego?  

Z tego 87- stronicowego poradnika dowiesz się co to jest zapalenie stawów u psa, co to są choroby zwyrodnieniowe stawów i  co to jest dysplazja?

 

 

Dysplazja e-book
cena 25zł 
    KUP TERAZ
 
 

O to tematy jakie znajdziesz w tej książeczce:

 • 11 objawów, na które powinieneś zwrócić uwagę, i które mogą wskazywać, czy Twój pies rzeczywiście cierpi na artretyzm lub z powodu „starości”. Nie zaniedbuj tych wskazań.
 •  Proste testy, których wykonania należy domagać się u lekarza weterynarii w celu prawidłowego rozpoznania zapalenia stawów lub innych form choroby zwyrodnieniowej stawów. Bez tego badania, pies może być błędnie i nieprawidłowo leczonych przez wiele miesięcy .
 • Ilość i rodzaj wykonywanych ćwiczeń,  z których Twój pies powinien skorzystać, jeśli cierpi na zapalenie stawów. Wypróbuj  te proste zasady, a przekonasz się, że pomimo ograniczonego ruchu, Twój pies będzie go miał wystarczająco dużo bez nadmiernego obciążania stawów.
 • Czy  NLPZ  i farmaceutyki są niezbędne, w przypadku gdy korzystasz z naturalnych metod.
 • Jakie środki farmaceutyczne i NLPZ  moga spowodować poważne problemy zdrowotne u psów, a nawet śmierć!
 • Działanie synergiczne siarczanu glukozaminy i siarczanu chondroityny pomagają usprawnić szybciej i bardziej efektywnie aparat ruchu u psów.
 • Specjalna formuła ziołowa wspomagająca terapię chorób stawów wywodząca się z Australii – (niesamowita skuteczność!) którą można zastosować,  kiedy preparaty glukozaminy wydają się mało skuteczne.
 • Jak stosować witaminę C, aby zapobiec, a nawet pomóc w leczeniu dysplazji choroby uwarunkowanej genetycznie! Upewnij się, że Twój pies otrzymuje ten niezwykły produkt w buforowanej formie, a zwłaszcza jeśli Twoja sunia jest szczenna.
 • Naturalne substancje przeciwzapalne, które mogą pomóc w przypadku wystąpienia bólu u psa i przyspieszy proces gojenia.
 • Specjalne produkty spożywcze, które należy podawać psom do jedzenia, aby pomóc zbudować silniejszą chrząstkę i zwiększyć produkcję GAG.
 • Dieta  artretycznego psa … co psy mogą jeść, a czego należy unikać, aby pies mógł schudnąć i uniknąć nawrotów zapalenia stawów.
 • Jak samodzielnie wykonać terapeutyczny masaż  wzdłuż meridianów akupunktury, aby pomóc w ustąpieniu bólu i stanu zapalnego … gdzie nacisnąć palcami, jakie ruchy wykonywać i kiedy najlepiej jest taki masaż wykonać.
 • Chiropraktyka, homeopatia, akupunktura i inne specjalistyczne zabiegi, które pomogą Ci w walce z chorobą zwyrodnieniowa stawów u Twojego psa.  

Zgromadziłam dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, dla wygody. Możesz je także znaleźć samodzielnie za pośrednictwem Internetu. 

Mnie znalezienie dla Ciebie tych informacji zajęło wiele czasu i myślę, że to, co znalazłam i otrzymałam od wspierających mnie ludzi uchroni Cię przed spędzaniem wielu godzin przed monitorem. 

Jeśli zdecydujesz się na zakup poradnika i zaczniesz korzystać z moich wskazówek, z czasem wyeliminujesz dyskomfort u Twojego psa spowodowany bólem stawów.

Porady zamieszczone w e-booku, uzyskałam od holistycznych lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy pomagali mi uporać się z chorobą mojej suni Daszy oraz moich własnych, odnośnie suplementacji i masażu terapeutycznego.

Dysplazja e-book
cena 25zł 

 

 

Zapraszam Cię tez do zapoznania się z opinią jednej z  moich czytelniczek po przeczytaniu e-booka.

 

„Droga Pani Bogusiu,
serdecznie dziękuję za książeczkę. Niestety w tym czasie jak ją otrzymałam, ciężko się rozchorowałam i nie byłam w stanie zareagować na Pani list . Mam nadzieję, że Pani mi to wybaczy. Dopiero wczoraj przeczytałam tą książeczkę. Jest napisana bardzo dobrze.Czytałam ją jak dobrą książkę kryminalną. Dlaczego piszę o książce kryminalnej, bo interesują mnie bardzo kryminały. 
 
Bardzo  mi się podoba, że do produktów leczniczych napisane jest, gdzie można je kupić. Także ta możliwość np: karmienie chrząstką z kości . 
  
Wszystko o czym Pani pisze jest tak ciekawe, że nieraz zapominałam , jak już długo czytałam. To wszystko, co jest w internecie od Pani, mogła by Pani tymi tekstami  książeczkę jeszcze bardziej wzbogacić. I naturalnie o wyższej cenie. Wiele osób mających pieski nie posiadają internetu. Naprawdę jest bardzo szkoda, że te osoby nie moją  możliwości kupna w księgarni takiej  wspaniałej książki.
 
 
 
 
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam serdecznie
J. „

  

Zapraszam do lektury, która przyniesie wiele korzyści Twojemu pupilowi
 
 
Dysplazja e-book
cena 25zł 

 
Bogusława Czarnowska
Dietetyk i trener masażu