KORZYŚCI

Budowa psa

Nauczysz się podstawowej budowy układu trawiennego psa i tego jak funkcjonuje. Jakie potrzeby żywieniowe ma psi organizm, którego niestety nie zawsze rozumiemy.

Ułożę dietę dla Twojego pupila!

Ułożę diety dla Twojego psa a Ty będzie przy tym asystować. Dzięki temu sam będziesz umiał to robić.

Mity i prawdy żywieniowe

Wiedza na temat mitów i niezdrowych nawyków żywieniowych psa na jakie narażają ich opiekunowie. Powszechna wiedza niestety bazuje często na reklamach firm żywieniowych.

Zadania do realizacji

Nie chodzi tylko o przekazanie wiedzy, lecz o praktyczne jej użycie. Po każdym wykładzie dostaniesz zadanie do zrealizowania. Wykładowca sprawdzi zadania i odniesie się do nich na następnym wykładzie.

Dostępny wykładowca

Nasz wykładowca podzieli się swoim bogatym doświadczeniem praktycznym w pomocy opiekunom psów. W czasie trwania wykładu online będzie możliwość zadawania pytań w danym temacie

Dyplom ukończenia

Po zaliczeniu 6 wykładów dostaniesz dyplom ukończenia Akademii Psie Diety.

PROWADZĄCY

 Bogusława Czarnowska

Jestem dietetykiem (także dietetykiem holistycznym dla psów) oraz trenerem masażu. Zwierzęta towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Wierzę, że najlepszym sposobem na zdrowie zwierząt i ludzi jest odpowiednie odżywianie się bez sztucznych dodatków.

Prowadzę bloga psiediety.pl którego miesięcznie czyta 50 tysięcy osób. Z zakresu psiego odżywiania napisałam blisko 400 artykułów, kilka e-boków  oraz nagrałam video szkolenia. Mam wielu klientów dla których z sukcesem wdrożyłam nową dietę dla ich pupili. Ponieważ moją specjalnością są nutraceutyki – więc efektem tej filozofii jest stosowanie w diecie psa, jak i podawanych substancjach dodatkowych, takich produktów spożywczych oraz suplementów (tabletki, kapsułki), których spożycie przyniesie mu najwięcej korzyści zdrowotnych i terapeutycznych, niż te wynikające z normalnej diety.

Dążę do tego aby organizm psa pozostawał w homeostazie. Wiedza, którą posiadam pochodzi od lekarzy „ludzkich” i lekarzy weterynarii stosujących w swojej praktyce metody holistyczne.

O masażu słów kilka… Jestem fizjoterapeutką, umiem i rehabilitować potrafię, ale moją pasją zawsze był masaż. Ukończyłam wiele warsztatów i kursów związanych z masowaniem Obecnie uczę opiekunów psów masażu w schorzeniach kręgosłupa i stawów ponieważ wierzę, że oni również mogą być znakomitymi terapeutami dla swoich podopiecznych. Mogą uczynić ich życie komfortowym

TEMATY

  12 Modułów

1 Wprowadzenie do rodzajów żywności, typy diety i etykiety karm

2 Dlaczego odpowiednia dieta jest niezbędna dla psów?

3 Trawienie

4 Żywienie w poszczególnych etapach życia zwierzaka

5 Kontrola wagi psa

6 Karma dla zwierząt

7 Przekąski i przysmaki

8 Zioła i zielony żywność

9 Pokarmy, których należy unikać

10 Olejki eteryczne dla psów

11 Podstawy żywienia psów – zapotrzebowanie na składniki odżywcze

12 Prowadzenie dziennika prawidłowego żywienia

 

Doświadczenie

5

Lat doświadczenia

7

napisanych poradników

300

Ułożonych psich diet

400

Napisanych artykułów

Rekomendacje

Część rekomendacji z bloga psiediety.pl
(...)Preparaty, które otrzymałam dla Małej zostały przyrządzone na bazie naturalnych składników. Pierwszy raz widziałam na oczy takie preparaty. W aptece, czy u weterynarza nie kupiłabym ich. Pamiętam jak strasznie wtedy bałam się, że nie uda się Małej pomóc, byłam  kłębkiem nerwów. Otrzymałam od Pani Bogusi poczucie bezpieczeństwa. Pani Bogusia napisała mi, żebym się tak nie denerwowała i że jak będzie działo się coś niepokojącego to cytuję „JESTEM”. Wzruszyłam się. Na dzień dzisiejszy jestem już zdecydowanie mniejszym kłębkiem nerwów;))). Od tego momentu minęły dwa miesiące. Mała odżyła, je, wcina, aż uszy jej się trzęsą, biega, raczej śmiga z prędkością światła i jest pełna życia. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Pani Bogusiu ;)

Ola

Właścicielka "Małej"
(..)Z końcem 2015 roku mój pies mocno schudł. Sądziłam, że to od pasożytów w jelitach. Więc go odrobaczyłam. Ale Kuba nie przybierał na wadze. (...) Osobiście jestem zachwycona kuracją opracowaną przez Panią Bogusię.Bałam się o mojego psa, nie wiedziałam co zrobić by nie cierpiał. (...) Mogę powiedzieć, że teraz dopiero potrafię zadbać o niego, po naukach Pani Bogusi. Niesamowite też jest, że w każdej chwili otrzymuję pomoc od Pani Bogusi. Były różne sytuacje i człowiek normalnie jest z tym sam. Nie wie co w danym momencie ma zrobić… Zawsze dostaję wspaniałą poradę na maila od Pani Bogusi.I czuję ogromne wsparcie.

M.B. z Bydgoszczy

Właścicielka "Kuby"
Nasz pies, rasy golden retriever, przejawiał od początku swojego życia, a ma już 3 lata, objawy słabej krzepliwości krwi.(...) Dowiedziałam się, że dobrym pomysłem będzie naturalne jedzenie. (..) I tak rozpoczęła się moja korespondencja z Panią Czarnowską. Po dogłębnym wywiadzie i analizie wszystkich aspektów życia naszego psa (odżywianie, opieka zdrowotna tj. szczepienia, stosowane środki lecznicze) otrzymałam wyczerpujące informacje, jak wprowadzić dietę barf (...) W niedługim czasie zauważyliśmy u niego pozytywne zmiany. Ma więcej energii i ochoty do zabawy. Jego energia życiowa jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. Odchody są dużo mniejsze. Załatwia się również rzadziej. Na skórze nie ma żadnego zaczerwienienia i przestał się drapać. Jego waga utrzymuje się na stałym poziomie. Co ciekawe, rozbudowała się jego muskulatura – szczególnie na klatce piersiowej. Widząc pozytywne efekty myślę, że pozostaniemy przy tym sposobie odżywiania. 

DJ

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie Akademii Psi Diety - zapraszamy do zadawania pytań pod adres

psiediety@gmail.com

Daty spotkań

 

 6 tygodni w czasie których dostaniesz:

W ciągu każdego tygodnia: Dostęp do wykładów video i spotkanie online dla uczestników

Daty spotkań online:

   23 maj  2017 godz. 20.00             30 maj  godz. 20.00

    6 czerwiec  godz. 20.00                13 czerwiec  godz. 20.00

    20 czerwiec   godz. 20.00            27 czerwiec   godz. 20.00

 

Cennik

Dostęp do 6 wykładów online Akademii Psie Diety
Po zakupie w ciągu 24 godzin otrzymasz na maila potwierdzenie zapisanie się na Akademie Psie Diety oraz przypomnienie najważniejszych informacji

Do 27 kwietnia 2017  - 299 zł

Zapisuję się do akademii

Do 14 maja 2017  - 449 zł

Zapisuję się do akademii

Do 16 maja  2017  - 599 zł

Zapisuję się do akademii

Lub Kupuję na raty

200 zł - 1 rata ( pozostałe płatne w 3 i 6 tygodniu Akademii)

KUP TERAZ

   
Zapraszam serdecznie
Bogusława Czarnowska