KORZYŚCI

Budowa psa

Budowa psa

Nauczysz się podstawowej budowy układu trawiennego psa i tego jak funkcjonuje. Jakie potrzeby żywieniowe ma psi organizm, którego niestety nie zawsze rozumiemy.

Ułożę dietę dla Twojego pupila!

Ułożę dietę dla Twojego pupila!

W wersji premium Akademii ułożę diety dla Twojego psa a Ty będzie przy tym asystować. W wersji podstawowej będziesz umiał samodzielnie ją układać.

Mity i prawdy żywieniowe

Mity i prawdy żywieniowe

Wiedza na temat mitów i niezdrowych nawyków żywieniowych psa na jakie narażają ich opiekunowie. Powszechna wiedza niestety bazuje często na reklamach firm żywieniowych.

Zadania do realizacji

Zadania do realizacji

Nie chodzi tylko o przekazanie wiedzy, lecz o praktyczne jej użycie. Po każdym wykładzie dostaniesz zadanie do zrealizowania. W wersji premium, sprawdzi je wykładowca osobiście.

Dostępny wykładowca

Dostępny wykładowca

Nasz wykładowca podzieli się swoim bogatym doświadczeniem praktycznym w pomocy opiekunom psów. W wersji premium raz w tygodniu będzie możliwość zadawania pytań na żywo, w danym temacie.

Dyplom ukończenia

Dyplom ukończenia

Po zaliczeniu 6 wykładów wersji premium dostaniesz dyplom ukończenia Akademii Psie Diety.

TEMATY

  12 Modułów

1 Wprowadzenie do rodzajów żywności, typy diety i etykiety karm

2 Dlaczego odpowiednia dieta jest niezbędna dla psów?

3 Trawienie

4 Żywienie w poszczególnych etapach życia zwierzaka

5 Kontrola wagi psa

6 Karma dla zwierząt

7 Przekąski i przysmaki

8 Zioła i zielony żywność

9 Pokarmy, których należy unikać

10 Olejki eteryczne dla psów

11 Podstawy żywienia psów – zapotrzebowanie na składniki odżywcze

12 Prowadzenie dziennika prawidłowego żywienia

 

Doświadczenie

5
Lat doświadczenia
7
napisanych poradników
300
Ułożonych psich diet
400
Napisanych artykułów

Rekomendacje

Część rekomendacji z bloga psiediety.pl
(...)Preparaty, które otrzymałam dla Małej zostały przyrządzone na bazie naturalnych składników. Pierwszy raz widziałam na oczy takie preparaty. W aptece, czy u weterynarza nie kupiłabym ich. Pamiętam jak strasznie wtedy bałam się, że nie uda się Małej pomóc, byłam  kłębkiem nerwów. Otrzymałam od Pani Bogusi poczucie bezpieczeństwa. Pani Bogusia napisała mi, żebym się tak nie denerwowała i że jak będzie działo się coś niepokojącego to cytuję „JESTEM”. Wzruszyłam się. Na dzień dzisiejszy jestem już zdecydowanie mniejszym kłębkiem nerwów;))). Od tego momentu minęły dwa miesiące. Mała odżyła, je, wcina, aż uszy jej się trzęsą, biega, raczej śmiga z prędkością światła i jest pełna życia. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Pani Bogusiu ;)
Ola

Ola

Właścicielka
(..)Z końcem 2015 roku mój pies mocno schudł. Sądziłam, że to od pasożytów w jelitach. Więc go odrobaczyłam. Ale Kuba nie przybierał na wadze. (...) Osobiście jestem zachwycona kuracją opracowaną przez Panią Bogusię.Bałam się o mojego psa, nie wiedziałam co zrobić by nie cierpiał. (...) Mogę powiedzieć, że teraz dopiero potrafię zadbać o niego, po naukach Pani Bogusi. Niesamowite też jest, że w każdej chwili otrzymuję pomoc od Pani Bogusi. Były różne sytuacje i człowiek normalnie jest z tym sam. Nie wie co w danym momencie ma zrobić… Zawsze dostaję wspaniałą poradę na maila od Pani Bogusi.I czuję ogromne wsparcie.
M.B. z Bydgoszczy

M.B. z Bydgoszczy

Właścicielka
Nasz pies, rasy golden retriever, przejawiał od początku swojego życia, a ma już 3 lata, objawy słabej krzepliwości krwi.(...) Dowiedziałam się, że dobrym pomysłem będzie naturalne jedzenie. (..) I tak rozpoczęła się moja korespondencja z Panią Czarnowską. Po dogłębnym wywiadzie i analizie wszystkich aspektów życia naszego psa (odżywianie, opieka zdrowotna tj. szczepienia, stosowane środki lecznicze) otrzymałam wyczerpujące informacje, jak wprowadzić dietę barf (...) W niedługim czasie zauważyliśmy u niego pozytywne zmiany. Ma więcej energii i ochoty do zabawy. Jego energia życiowa jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. Odchody są dużo mniejsze. Załatwia się również rzadziej. Na skórze nie ma żadnego zaczerwienienia i przestał się drapać. Jego waga utrzymuje się na stałym poziomie. Co ciekawe, rozbudowała się jego muskulatura – szczególnie na klatce piersiowej. Widząc pozytywne efekty myślę, że pozostaniemy przy tym sposobie odżywiania. 
DJ

DJ

Cennik

Obecnie dostępne są trzy wersje uczestniczenia w Akademii.

                                            Cena 197 ZŁ           Cena 297 ZŁ             Cena 597 ZŁ

                                            KUP TERAZ               KUP TERAZ                KUP TERAZ

 

Jeśli masz pytania odnośnie Akademii Psi Diety - zapraszamy do zadawania pytań pod adres: psiediety@gmail.com