Już jest…

Mój pierwszy w życiu e – book.

„Ból i zwyrodnienie stawów u psów może być powstrzymane, a nawet na stałe wyleczone poprzez stosowanie różnych naturalnych metod”.

Ponad 20 różnych sposobów aby pomóc Twojemu pupilowi z zapaleniu stawów i dysplazji.

Drogi Opiekunie Psa.

To straszne widzieć kiedy kochane zwierzę cierpi z powodu bólu spowodowanego zapaleniem stawów lub dysplazji.

Psy okazują nam miłość i wielkie przywiązanie. My także bardzo je kochamy.

Kiedy pewnego dnia usłyszysz ich skowyt czy płacz z bólu, kiedy ujrzysz ich wielki wysiłek przy siadaniu lub wspinaniu się na górę lub zejściu w dół po schodach Twoje serce będzie przepełnione rozpaczą.

Bardzo często zdarza się, gdy zwierzę nie potrafi biegać, skakać, bawić się, że jest to oznaką zapalenia stawów, a nie „starości”.

Psy podobnie jak ludzie cierpią z powodu bólu spowodowanego zapaleniem stawów czy dysplazji. Jestem przekonana, że cierpią nawet bardziej, ponieważ biegają, skaczą, aportują aby nas zadowolić.

Czy wiesz, że istnieje wiele bardzo skutecznych terapii holistycznych (w tym dodatków specjalnych), które nie tylko likwidują ból ale przywracają stawom ich dawną sprawność, a nie tylko maskują, jak to robią leki.

Czy wiesz, że istnieje prawie dwadzieścia różnych możliwości leczenia w naturalny sposób psiego zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i dysplazji stawu biodrowego?

Z tego 87- stronicowego poradnika dowiesz się co to jest zapalenie stawów u psa, co to są choroby zwyrodnieniowe stawów i co to jest dysplazja?

O to tematy jakie znajdziesz w tej książeczce:

  • 11 objawów, na które powinieneś
   zwrócić uwagę, i które
   mogą wskazywać, czy Twój pies rzeczywiście cierpi na artretyzm lub z powodu „starości”. Nie zaniedbuj tych wskazań.
  • Proste testy, których wykonania należy domagać się u lekarza
   weterynarii
   w celu prawidłowego rozpoznania zapalenia stawów lub innych form choroby zwyrodnieniowej stawów. Bez tego badania, pies może być błędnie i nieprawidłowo leczonych przez wiele miesięcy .
  • Ilość i rodzaj wykonywanych ćwiczeń,
   z których Twój pies powinien skorzystać, jeśli cierpi na zapalenie stawów. Wypróbuj te proste zasady, a przekonasz się, że pomimo ograniczonego ruchu, Twój pies będzie go miał
   wystarczająco dużo bez nadmiernego obciążania stawów.
  • Czy NLPZ i farmaceutyki są niezbędne, w przypadku gdy korzystasz z naturalnych metod.
 • Jakie środki farmaceutyczne i NLPZ moga spowodować poważne problemy zdrowotne u psów, a nawet śmierć!
  • Działanie synergiczne siarczanu glukozaminy i siarczanu chondroityny pomaga usprawnić szybciej i bardziej efektywnie aparat ruchu u psów.
 • Specjalna formuła ziołowa wspomagająca terapię chorób stawów wywodząca się z Australii (niesamowita skuteczność!) którą można zastosować, kiedy preparaty glukozaminy
  wydają się mało skuteczne.
  • Jak stosować witaminę C, aby zapobiec, a nawet pomóc w leczeniu dysplazji choroby uwarunkowanej genetycznie!
   Upewnij się, że Twój pies otrzymuje ten niezwykły produkt w buforowanej formie, a zwłaszcza jeśli Twoja sunia jest szczenna.
  • Naturalne substancje przeciwzapalne, które mogą pomóc w przypadku wystąpienia bólu u psa i przyspieszą proces gojenia.
  • Specjalne produkty spożywcze, które należy podawać psom do jedzenia, aby pomóc zbudować silniejszą chrząstkę i zwiększyć produkcję GAG.
  • Dieta artretycznego psa … co psy mogą jeść, a czego należy unikać, aby pies mógł schudnąć i uniknąć nawrotów zapalenia
   stawów.
  • Jak samodzielnie wykonać terapeutyczny masaż wzdłuż meridianów akupunktury, aby pomóc w ustąpieniu bólu i stanu zapalnego … gdzie nacisnąć palcami, jakie ruchy wykonywać i kiedy najlepiej jest taki masaż wykonać.
 • Chiropraktyka, homeopatia, akupunktura i inne specjalistyczne
  zabiegi,
  które pomogą Ci w walce z chorobą zwyrodnieniowa
  stawów u Twojego psa.

Zgromadziłam dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, dla wygody. Możesz je także znaleźć samodzielnie za
pośrednictwem Internetu. Mnie znalezienie dla Ciebie tych informacji zajęło wiele czasu i myślę, że to, co znalazłam i otrzymałam uchroni Cię przed spędzaniem wielu godzin przed monitorem. Jeśli zdecydujesz się na zakup poradnika i zaczniesz korzystać z moich wskazówek, z czasem wyeliminujesz dyskomfort u Twojego psa spowodowany bólem stawów.

Porady zamieszczone w e-booku, uzyskałam od holistycznych
lekarzy weterynarii i dietetyków, którzy pomagali mi uporać się z chorobą mojej suni Daszy oraz moich własnych, odnośnie suplementacji i masażu terapeutycznego.

Swoją pracę wyceniłam na 25,00 PLN. Część pieniędzy, które uzyskam ze sprzedaży tego e-booka chciałabym przeznaczyć dla Fundacji Czernysz w Potrzebie.

Dziękuję.

2 thoughts on “Już jest…”

Dodaj komentarz