Adopcje…

Tajka, suczka w typie czarnego teriera rosyjskiego, jest pod opieką fundacji Czernysz w Potrzebie.

Tajka ma 6 lat, jest średniej wielkości, nie ma rodowodu, ale wyglądem i charakterem – 100% czarny terier. Tajka jest wysterylizowana i zupełnie zdrowa. Do adopcji od zaraz…

Tajka jest psem jednego Pana, któremu podda się bezwzględnie, będzie mu towarzyszem i przyjacielem. Pod pewnymi warunkami – Tajka potrzebuje silnej, konsekwentnej ręki, najlepiej kogoś, kto miał doświadczenie z psami. Nie jest to pies dla nowicjusza, bo poprzednie lata Tajka nie była odpowiednio socjalizowana i na pewno suczka będzie wymagała sporo uwagi i cierpliwości. Jesteśmy jednak pewni, że potrafi oddać okazane serce z nawiązką.

Rekomendowana dla Tajki rodzina to osoby bez małych dzieci, najlepiej, by domowników było nie więcej niż dwoje, do tego bez innych zwierząt.

Dotychczas pilnowała dużego domu z ogrodem, jednak po przeprowadzce właścicieli do mieszkania zabrakło dla niej miejsca. Przed schroniskiem uchronił ją dobry człowiek, który niestety nie miał doświadczenia ani możliwości odpowiedniego zajęcia się nią. Tym sposobem Tajka trafiła do naszego domu tymczasowego, gdzie pod troskliwą opieką uczy się dobrych manier oraz współpracy z ludźmi i psami.

Tajka z wdzięcznością przyjmie każdą pomoc, ale najbardziej tęskni za kochającym domem docelowym.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuję Ciebie z wolontariuszem Fundacji.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz