Ziołowa apteczka

Dlaczego w dobie niekwestionowanych zdobyczy współczesnej medycyny warto wspomagać zdrowie pupila ziołami? Leki syntetyczne nie zawsze pomagają, często tylko łagodzą, lub znoszą objawy, nie usuwając przyczyny choroby. „Lekarz leczy natura uzdrawia”– twierdził  – Hipokrates. Organizm zwierzęcia to całość, jeden biologiczny system, a nie zbiór poszczególnych organów. Zioła działają na cały organizm, tym można tłumaczyć ich skuteczność.

„Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób” uważał ojciec medycyny. W małych niepozornych kwiatach i ziołach zawarty jest całe bogactwo zbadanych i niezbadanych, tajemniczych substancji przynoszących zdrowie naszym pupilom. Działanie ziół jest wszechstronne, więc chyba nie ma przesady w stwierdzeniu, że każde zioło leczy kilka chorób.

Jeśli lubisz stosować naturalne sposoby leczenia codziennych  dolegliwości Twojego pupila, to zapewne ta domowa ziołowa apteczka powinna być dla Ciebie interesująca.

Aby pomóc Twojemu psu, stworzyłam ten przewodnik. Znajdziesz w nim mnóstwo różnych ziół, które nie tylko utrzymają Twojego psa w dobrej kondycji, ale także pomogą mu, gdy nie będzie czuć się najlepiej.

To jest moim zdaniem, najlepszy przewodnik po ziołach. Znajdziesz tutaj wszystko, co musisz o nich wiedzieć i których możesz użyć do:

  • zwiększenia odporności i utrzymania psa w dobrej kondycji
  • radzenia sobie z wieloma powszechnymi problemami zdrowotnymi

[mailerlite_form form_id=1]