Pełnowartościowy posiłek dla kota

MaxiCat – karma dla wszystkich kotów, wszystkich ras.

Ten pożywny, pełnowartościowy posiłek dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Karma MaxiCat wytwarzana jest wyłącznie z wysokowartościowych składników spożywczych i zawiera tylko naturalne surowce, nie modyfikowane genetycznie.

Co wyróżnia karmę Reico?

  • do jej produkcji wykorzystuje się tylko składniki spożywcze
  • wszystkie surowce są naturalne i bez modyfikacji genetycznych
  • nie jest testowana na zwierzętach i jest dostosowana do każdej rasy

Produkty pochodzenia zwierzęcego to podroby zwierzęce takie jak: serca, wątroba, nerki, ozory i wymiona.

 

1/ MAXICAT STERNE MENU

Jak powszechnie wiadomo, koty same dbają o higienę. Każdego dnia pieczołowicie pielęgnują swoją sierść, co łączy się z jej połykaniem. Połknięta sierść może przekształcić się w niektórych przypadkach w niebezpieczne kłaczki.

Błonnik zawarty w burakach i inne roślinnych substancjach resztkowych, wspomagają naturalną aktywność jelit, a tym samym sprzyjają eliminacji połkniętych włosków.

Przy komponowaniu składu karmy, zwrócono szczególną uwagę na uzyskanie optymalnego pH, które przeciwdziała tworzeniu się kamieni w drogach moczowych.

Karma o kształcie gwiazd to lekko strawna, łatwo przyswajalna i smaczna kompozycja z delikatnego drobiu i szlachetnego łososia.  Z pewnością zadowoli każdego smakosza.

MaxiCat Stern Menu jest również dobrze przystosowana dla młodych kociąt.

 

2/ MAXICAT PREMIUM

MaxiCat Premium to  wysokiej jakości karma, aby uzyskać zrównoważoną i bogatą w mięso dietę Twojego kota.

Poprzez cenne, naturalne i lekkostrawne surowce Maxicat® Premium dostarcza  niezbędne minerały i witaminy oraz promuje zdrowie i witalność ukochanego kota. Dzięki wyjątkowo delikatnemu przygotowaniu suchego jedzenia  zachowane zostają składniki odżywcze i jednocześnie oryginalny smak.