JADŁOSPIS – INDYWIDUALNA DIETA

100.00

 

Chciałbyś sam wymyślić jadłospis dla Twojego psa ale nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać. Obawiasz się, że taki posiłek może nie zaspokoić potrzeb żywieniowych Twojego psa?

To nie problem.

Po wykupieniu konsultacji otrzymasz zestaw produktów – mięsa, warzyw, owoców, ziaren. Będziesz mógł wybrać z tej listy takie składniki, które uwielbia Twój pies.

Dokonamy analizy i podamy Ci gotowe jadłospisy. Każdy z nich będzie zawierał  wartości odżywcze i kaloryczność zastosowanych produktów. Otrzymasz też ofertę suplementów niezbędnych do uzupełnienia diety.

Będziesz mógł wybrać 10 przepisów. Opłata za tę usługę upoważnia do korzystania z moich porad przez 6 miesięcy.

UWAGA!
1. Czas oczekiwania na kontakt ze mną wynosi obecnie 10 – 12 dni.

2. W celu jak najlepszej i jasnej współpracy przed zakupem KONIECZNIE zapoznaj się z regulaminem usługi

Kategoria:

Opis

Nie udzielamy porad weterynaryjnych.

Psie Diety będzie współpracować z Twoim lekarzem weterynarii, aby zapewnić optymalne odżywianie w problemach zdrowotnych Twojego zwierzaka.

Ułożone diety są dostosowane do stanu zdrowia Twojego zwierzaka i uzupełnione specyficznymi preparatami wspomagającymi leczenie.

Psie Diety nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w odniesieniu do składnika lub wyboru suplementów, przygotowywania żywności, jej przechowywania oraz co do sposobu karmienia.

Kuracje i programy żywieniowe objęte są terminami ważności (daty konsultacji i diet uzgadniane są podczas pierwszego kontaktu). Niewykorzystane konsultacje i diety nie są realizowane w późniejszym terminie.

Dodatkowe informacje

Założenie konta

W czasie zakupów załóż konto (Twój e-mail będzie loginem, ty podaj tylko hasło).
Dostaniesz też informacje na e-maila po zakupie. W ten sposób będziesz zawsze miał dostęp do wszystkich produktów zakupionych na stronie psiediety!

Zapraszamy do nowego sklepu - kliknij w menu - SKLEP! Zamknij