INDYWIDUALNY PLAN SUROWEJ I GOTOWANEJ DIETY DLA DOROSŁYCH MŁODYCH I PSICH SENIORÓW

100.00

Stworzenie indywidualnego jadłospisu dla  zdrowego, dorosłego i starego  psa.

Konsultacja ta obejmuje szczegółowy wywiad, ocenę dotychczasowego odżywiania, wsparcie, jadłospis, porady indywidualnie dobrane do Twojego psa. Jest przeznaczona dla opiekunów chcących zmienić dotychczasowy sposób żywienia swojego pupila z karm przemysłowych na naturalne – surowe lub gotowane jedzenie.

Usługa ta przeznaczona jest dla psów zdrowych. Opłata za tę usługę upoważnia do korzystania z moich porad przez 6 miesięcy.

Otrzymasz:

przepis na wykonanie większej ilości  naturalnej karmy  dostosowanej do wieku, masy ciała, poziomu aktywności psa i rasy, jeśli istnieje taka potrzeba; dieta będzie zawierała łatwo dostępne składniki i oczywiście takie, które pies uwielbia jeść.

* konsultacja obejmuje także bardzo szczegółowe instrukcje stosowania suplementów, jak i moje ogólne wytyczne dietetyczne; będzie zawierała wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć karmić swojego psa najzdrowszą dietą, a także instrukcje dla precyzyjnego pomiaru żywności, gotowania, przechowywania oraz przejścia na nowe żywienie

* Proszę pamiętać, że plan diety jest przeznaczony dla zdrowego psa; nie dotyczy wspierania problemów zdrowotnych. Chcąc skorzystać z diety leczniczej należy wykupić dietoterapię.

UWAGA!
1. Czas oczekiwania na kontakt ze mną wynosi obecnie 10 – 12 dni.

2. W celu jak najlepszej i jasnej współpracy przed zakupem KONIECZNIE zapoznaj się z regulaminem usługi

Kategoria:

Opis

Nie udzielamy porad weterynaryjnych.

Psie Diety będzie współpracować z Twoim lekarzem weterynarii, aby zapewnić optymalne odżywianie w problemach zdrowotnych Twojego zwierzaka.

Ułożone diety są dostosowane do stanu zdrowia Twojego zwierzaka i uzupełnione specyficznymi preparatami wspomagającymi leczenie.

Psie Diety nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w odniesieniu do składnika lub wyboru suplementów, przygotowywania żywności, jej przechowywania oraz co do sposobu karmienia.

Kuracje i programy żywieniowe objęte są terminami ważności (daty konsultacji i diet uzgadniane są podczas pierwszego kontaktu). Niewykorzystane konsultacje i diety nie są realizowane w późniejszym terminie.

Dodatkowe informacje

Założenie konta

W czasie zakupów załóż konto (Twój e-mail będzie loginem, ty podaj tylko hasło).
Dostaniesz też informacje na e-maila po zakupie. W ten sposób będziesz zawsze miał dostęp do wszystkich produktów zakupionych na stronie psiediety!

Zapraszamy do nowego sklepu - kliknij w menu - SKLEP! Zamknij