Dysplazja

25.00

Ból i zwyrodnienie stawów u psów może być powstrzymane, a nawet na stałe wyleczone poprzez stosowanie różnych naturalnych metod.  

 Ponad 20 rożnych sposobów aby pomóc Twojemu pupilowi w zapaleniu stawów i dysplazji.  
Z tego 87- stronicowego poradnika dowiesz się co to jest zapalenie stawów u psa, co to są choroby zwyrodnieniowe stawów i  co to jest dysplazja
Kategoria:

Opis

Zapraszam Cię też do zapoznania się z opinią jednej z  moich czytelniczek po przeczytaniu e-booka.

“Droga Pani Bogusiu,

serdecznie dziękuję za książeczkę. Niestety w tym czasie jak ją otrzymałam, ciężko się rozchorowałam i nie byłam w stanie zareagować na Pani list . Mam nadzieję, że Pani mi to wybaczy. Dopiero wczoraj przeczytałam tą książeczkę. Jest napisana bardzo dobrze.Czytałam ją jak dobrą książkę kryminalną. Dlaczego piszę o książce kryminalnej, bo interesują mnie bardzo kryminały. 

Bardzo  mi się podoba, że do produktów leczniczych napisane jest, gdzie można je kupić. Także ta możliwość np: karmienie chrząstką z kości . 

  Wszystko o czym Pani pisze jest tak ciekawe, że nieraz zapominałam , jak już długo czytałam. To wszystko, co jest w internecie od Pani, mogła by Pani tymi tekstami  książeczkę jeszcze bardziej wzbogacić. I naturalnie o wyższej cenie. Wiele osób mających pieski nie posiadają internetu. Naprawdę jest bardzo szkoda, że te osoby nie moją  możliwości kupna w księgarni takiej  wspaniałej książki.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam serdecznie.

J.

Dodatkowe informacje

Założenie konta

E-book pobierzesz na stronie po zakupie dostępu do Akademii. W czasie zakupów załóż konto (Twój e-mail będzie loginem, ty podaj tylko hasło).
Dostaniesz też informacje na e-maila po zakupie. W ten sposób będziesz zawsze miał dostęp do wszystkich produktów zakupionych na stronie psiediety!

Co znajdziesz w środku

– 11 objawów, na które powinieneś zwrócić uwagę, i które mogą wskazywać, czy Twój pies rzeczywiście cierpi na artretyzm lub z powodu “starości”. Nie zaniedbuj tych wskazań.

– Proste testy, których wykonania należy domagać się u lekarza weterynarii w celu prawidłowego rozpoznania zapalenia stawów lub innych form choroby zwyrodnieniowej stawów. Bez tego badania, pies może być błędnie i nieprawidłowo leczonych przez wiele miesięcy .

– Ilość i rodzaj wykonywanych ćwiczeń, z których Twój pies powinien skorzystać, jeśli cierpi na zapalenie stawów. Wypróbuj te proste zasady, a przekonasz się, że pomimo ograniczonego ruchu, Twój pies będzie go miał wystarczająco dużo bez nadmiernego obciążania stawów.

– Czy NLPZ i farmaceutyki są niezbędne, w przypadku gdy korzystasz z naturalnych metod.
Jakie środki farmaceutyczne i NLPZ moga spowodować poważne problemy zdrowotne u psów, a nawet śmierć!

– Działanie synergiczne siarczanu glukozaminy i siarczanu chondroityny pomagają usprawnić szybciej i bardziej efektywnie aparat ruchu u psów.

– Specjalna formuła ziołowa wspomagająca terapię chorób stawów wywodząca się z Australii – (niesamowita skuteczność!) którą można zastosować, kiedy preparaty glukozaminy wydają się mało skuteczne.

– Jak stosować witaminę C, aby zapobiec, a nawet pomóc w leczeniu dysplazji choroby uwarunkowanej genetycznie! Upewnij się, że Twój pies otrzymuje ten niezwykły produkt w buforowanej formie, a zwłaszcza jeśli Twoja sunia jest szczenna.

– Naturalne substancje przeciwzapalne, które mogą pomóc w przypadku wystąpienia bólu u psa i przyspieszy proces gojenia.

– Specjalne produkty spożywcze, które należy podawać psom do jedzenia, aby pomóc zbudować silniejszą chrząstkę i zwiększyć produkcję GAG.

– Dieta artretycznego psa … co psy mogą jeść, a czego należy unikać, aby pies mógł schudnąć i uniknąć nawrotów zapalenia stawów.

– Jak samodzielnie wykonać terapeutyczny masaż wzdłuż meridianów akupunktury, aby pomóc w ustąpieniu bólu i stanu zapalnego … gdzie nacisnąć palcami, jakie ruchy wykonywać i kiedy najlepiej jest taki masaż wykonać.

– Chiropraktyka, homeopatia, akupunktura i inne specjalistyczne zabiegi, które pomogą Ci w walce z chorobą zwyrodnieniowa stawów u Twojego psa.

Możesz lubić także…