Konsultacje online

Czy Twojemu ukochanemu psu lub kotu postawiono diagnozę poważnej choroby takiej jak:

 • cukrzyca,
 • choroba nerek 
 • wątroby,
 • zaburzenia przewodu pokarmowego,
 • raka
 • lub innej równie poważnej?

Taka diagnoza może być przytłaczająca.

Chcesz teraz znaleźć najlepsze rozwiązanie dietetyczne i lecznicze dla swojego zwierzaka ale nie wiesz od czego zacząć?

                          Witaj zatem w świecie Psie Diety

Dobrze, że trafiłeś na tę stronę. Domyślam się, że pragniesz skorzystać ze skutecznej pomocy w rozwiązaniu problemu zdrowotnego Twojego pupila.

Odpowiednie żywienie odgrywa ważną rolę w zachowaniu zdrowia i życia psów. Psie Diety oferuje profesjonalne  porady żywieniowe, oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Psie Diety mogą uzupełnić regularną opiekę weterynaryjną poprzez odpowiednie odżywianie.

Lista usług:

 • Diety i porady dla psów z problemami medycznymi
 • Niestandardowe dostosowane żywienie dla psów i kotów cierpiących na raka lub inną chorobę długoterminową
 • Analiza obecnego programu żywienia dla zdrowych psów i kotów (czy Twoja domowa dieta zaspokaja wszystkie potrzeby pupila)
 • Analiza surowych diet dla zdrowych psów i kotów
 • Suplementacja dla optymalnego zdrowia psa i kota

Nie udzielamy porad weterynaryjnych.

Psie Diety będzie współpracować z Twoim lekarzem weterynarii, aby zapewnić optymalne odżywianie w problemach zdrowotnych Twojego zwierzaka.

Ułożone diety są dostosowane do stanu zdrowia Twojego zwierzaka i uzupełnione  specyficznymi preparatami wspomagającymi leczenie.

Psie Diety nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w odniesieniu do składnika lub wyboru suplementów, przygotowywania żywności, jej przechowywania oraz co do sposobu karmienia.

Kuracje i programy żywieniowe objęte są terminami ważności (daty konsultacji i diet uzgadniane są podczas pierwszego kontaktu). Niewykorzystane konsultacje i diety nie są realizowane w późniejszym terminie. 

Możesz wybrać jeden z pakietów:

1. Aktualne zalecenia diety i przygotowywania się do poprawy obecnego jadłospisu

Cena – 160,00 PLN

KUP TERAZ

Po wpłacie kontaktuję się w ciągu 24 godzin by uzgodnić termin konsultacji i warunki usługi. Przeczytaj koniecznie najważniejsze punkty korzystania z usługi – na czerwono 

Konsultacja ta obejmuje szczegółowy wywiad, ocenę dotychczasowego odżywiania, wsparcie, jadłospis, porady indywidualnie dobrane do Twojego psa. Jest przeznaczona dla opiekunów chcących zmienić dotychczasowy sposób żywienia swojego pupila z karm przemysłowych na naturalne – surowe lub gotowane jedzenie.

Usługa ta przeznaczona jest dla psów zdrowych. Opłata za tę usługę upoważnia do korzystania z moich porad przez 6 miesięcy.

Otrzymasz:

* przepis na wykonanie większej ilości  naturalnej karmy  dostosowanej do wieku, masy ciała, poziomu aktywności psa i rasy, jeśli istnieje taka potrzeba; dieta będzie zawierała łatwo dostępne składniki i oczywiście takie, które pies uwielbia jeść.

* konsultacja obejmuje także bardzo szczegółowe instrukcje stosowania suplementów, jak i moje ogólne wytyczne dietetyczne; będzie zawierała wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć karmić swojego psa najzdrowszą dietą, a także instrukcje dla precyzyjnego pomiaru żywności, gotowania, przechowywania oraz przejścia na nowe żywienie

* Proszę pamiętać, że plan diety jest przeznaczony dla zdrowego psa; nie dotyczy wspierania problemów zdrowotnych. Chcąc skorzystać z diety leczniczej należy wykupić dietoterapię.

2. Zalecenia diety dla psów z problemami medycznymi – dietoterapia.

 

 

Cena 240,00 PLN

 KUP TERAZ

 Po wpłacie kontaktuję się w ciągu 24 godzin by uzgodnić termin konsultacji i warunki usługi. Przeczytaj koniecznie najważniejsze punkty korzystania z usługi – na czerwono

Konsultacja przeznaczona jest dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi, takimi jak alergia, cukrzyca, choroby nerek, przewlekłe zapalenie trzustki, pokarmowe, choroby serca, wysoki poziom lipidów we krwi, rak itd. które potrzebują specjalistycznych diet.

Niektóre zwierzęta będą żywione nadal komercyjnymi karmami, a niektórzy opiekunowie wybiorą naturalne żywienie. Konsultację można również wybrać w przypadku istnienia choroby, która wymaga podawania naturalnego pokarmu ponieważ nie istnieją dostępne komercyjnie diety dostosowane do indywidualnych potrzeb psa lub kota. Psie Diety dostosuje jadłospis aby dieta była pomocna i
wspierała leczenie zwierzęcia..

Konsultacja ta obejmuje szczegółowy wywiad, ocenę dotychczasowego odżywiania, wsparcie, jadłospis, porady indywidualnie dobrane do Twojego psa. Opłata za tę usługę upoważnia do korzystania z moich porad przez 6 miesięcy.


Otrzymasz:

 
* jadłospis na najbliższych kilka, kilkanaście dni oraz warunki jego przechowywania, sposób przygotowywania, dobór produktów, ich opis
 
* jadłospis dla opiekunów, którzy chcą gotować codziennie świeży posiłek
 
* propozycję ze szczegółowym opisem organicznych suplementów niezbędnych do terapii wraz ze szczegółowym sposobem ich podawania i dawkowania
 
* odpowiedzi na Twoje pytania i ewentualne wątpliwości – kontakt e – mail 
* po zakończeniu terapii – nowy jadłospis – gotowane lub surowe jedzenie –
pomoc w ich wdrożeniu

 

 

3. Konsultacja – nowe receptury.

Cena 100,00 PLN

KUP TERAZ

 Po wpłacie kontaktuję się w ciągu 24 godzin by uzgodnić termin konsultacji i warunki usługi. Przeczytaj koniecznie najważniejsze punkty korzystania z usługi – na czerwono

 
Chciałbyś sam wymyślić jadłospis dla Twojego psa ale nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać. Obawiasz się, że taki posiłek może nie zaspokoić potrzeb żywieniowych Twojego psa?

To nie problem.

Po wykupieniu konsultacji otrzymasz zestaw produktów – mięsa, warzyw, owoców, ziaren. Będziesz mógł wybrać z tej listy takie składniki, które uwielbia Twój pies.

Dokonamy analizy i podamy Ci gotowe jadłospisy. Każdy z nich będzie zawierał  wartości odżywcze i kaloryczność zastosowanych produktów. Otrzymasz też ofertę suplementów niezbędnych do uzupełnienia diety.

Będziesz mógł wybrać 8 przepisów. Opłata za tę usługę upoważnia do korzystania z moich porad przez 6 miesięcy.

 

UWAGA!
Czas oczekiwania na kontakt ze mną wynosi obecnie 10 – 12 dni. 

 

 

2 thoughts on “Konsultacje online”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszamy do nowego sklepu - kliknij w menu - SKLEP! Zamknij