Konsultacje on line

Czy Twojemu ukochanemu psu postawiono diagnozę poważnej choroby takiej jak:

 • cukrzyca,
 • choroba nerek
 • wątroby,
 • zaburzenia przewodu pokarmowego,
 • raka
 • lub innej równie poważnej?

Taka diagnoza może być przytłaczająca.

Chcesz teraz znaleźć najlepsze rozwiązanie dietetyczne i lecznicze dla swojego zwierzaka ale nie wiesz od czego zacząć?

Witaj zatem w świecie Psie Diety

Dobrze, że trafiłeś na tę stronę. Domyślam się, że pragniesz skorzystać ze skutecznej pomocy w rozwiązaniu problemu zdrowotnego Twojego pupila.

Odpowiednie żywienie odgrywa ważną rolę w zachowaniu zdrowia i życia psów. Psie Diety oferuje profesjonalne  porady żywieniowe, oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Psie Diety mogą uzupełnić regularną opiekę weterynaryjną poprzez odpowiednie odżywianie.

Lista usług:

 • Diety i porady dla psów z problemami medycznymi
 • Niestandardowe dostosowane żywienie dla psów cierpiących na raka lub inną chorobę długoterminową
 • Analiza obecnego programu żywienia dla zdrowych psów (czy Twoja domowa dieta zaspokaja wszystkie potrzeby pupila)
 • Suplementacja dla optymalnego zdrowia psa.

Nie udzielamy porad weterynaryjnych.

Psie Diety będzie współpracować z Twoim lekarzem weterynarii, aby zapewnić optymalne odżywianie w problemach zdrowotnych Twojego zwierzaka.

Dieta będzie dostosowana do stanu zdrowia Twojego zwierzaka i uzupełniona, jeśli zajdzie taka konieczność,  specyficznymi preparatami wspomagającymi leczenie.

Psie Diety nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w odniesieniu do składnika lub wyboru suplementów, przygotowywania żywności, jej przechowywania oraz co do sposobu karmienia. 

Każda konsultacja obejmuje szczegółowy wywiad, ocenę dotychczasowego odżywiania, wsparcie, indywidualny plan żywienia Twojego psa.

Jeśli Twój pies ma problemy zdrowotne, napisz do nas i poproś o ankietę do wypełnienia.

11 thoughts on “Konsultacje on line”

 1. Mam 11 miesięcznego owczarka, który jest bardzo delikatnym psem jeśli chodzi o jedzenie. może jeść tylko karmę z drobiem, gotujemy mu też kurczaka, bo przy innych karmach zaraz jest biegunka. Często też zapada na tzw. kulawiznę (przednia łapa), utyka na łapę, jest apatyczny ma temperaturę. Weterynarz serwuje mu leki panosteitis, dexofort, ropiolexon. Po tych lekach też dostaje biegunkę raz miał też problemy z moczem, oddawał go bardzo długo i często. Powiedziałam o tym lekarzowi to skwitował, że być może dostał zbyt silną dawkę leków. Boję się o jego zdrowie, czy te leki nie rozwalą mu wątroby, trzustki, nerek a może ma chore jelita, że tak reaguje na leki.
  Uważam, że też jest to spowodowane tym, że był zbyt szybko zabrany od matki, bo hodowca sprzedawał 6-tygodniowe szczeniaczki, być może nie nabył odpowiedniej odporności, nie wiem takie są moje myśli. Pierwszy raz dostał silnej biegunki po drugim cyklu szczepień we wrześniu 2017 r, miał wtedy 2 miesiące i tydzień. W dniu szczepienia dostał też tabletkę na odrobaczenie, może to był powód ? Proszę o radę co mam robić, może są inne sposoby leczenia kulawizny, biegunki, pozdrawiam Krystyna

 2. Witam, potrzebuję porady w temacie żywienia mojego psa. Pies lat 10 , po dwukrotnym ostrym zapaleniu trzustki . Jest po leczeniu ,ale nadal nie ma wyregulowanego stolca( była krew) Na trzy tygodnie przed ostatnim rzutem choroby rozpoczęłam wprowadzanie mokrej karmy reico( indyk.) W trakcie ostrej fazy choroby miał podawane zamiennie karmę weterynaryjną Purina , albo gotowany kurczak z ryżem ( bo odmawiał jedzenia Puriny) Teraz zakończyło się leczenie stanu ostrego i jest problem co dalej . Czytałam o enzymach trawiennych / pytanie jakie w jego wypadku byłyby najsensowniejsze) i co dalej z jedzeniem podstawowym. Pies waży około 12 kg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *