Dodatki żywieniowe – zioła i minerały

1/ Stimul Vital – Moc witamin

Uniwersalny mineralny dodatek żywieniowy do pasz oraz ziołowo – mineralny dodatek dla koni i źrebaków.

Podstawę Stimul Vital stanowi zbilansowana mieszanka ziół. Dodatek ten stanowi optymalne zabezpieczenie w minerały i składniki odżywcze na każda porę roku.

 

2/ Zell Vital – dla koni wyścigowych i hodowlanych

Zell Vital to innowacyjna mieszanka mineralna. Optymalizuje metabolizm i wspomaga komórki w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Wspomaga rewitalizację komórek. Efektem jest lepsze samopoczucie, kondycja oraz regeneracja.

 

3/ Ezem/Mauk Vital – letnie wsparcie

Ezem/Mauk Vital to wyjątkowa letnia pasza mineralna polecana jako dodatek do żywienia na pastwiskach zielonych. Wspomaga metabolizm komórkowy.

 

4/ Sport Vital – zwiększenie wydajności

Sport Vital do mineralno – ziołowy dodatek odżywczy do pasz, wspomagający wydajność konia zarówno podczas treningów jak i turniejów

 

5/ High Sport Vital – większa witalność

High Sport Vital wspiera witalność, tężyznę fizyczna koni wyścigowych podczas treningów i sportów wyczynowych. Pobudza rezerwy zawarte w komórkach.

 

6/ Dam Vital – wewnętrzne oczyszczanie

Dam Vital wspomaga fizjologiczną funkcję obronną jelit poprawiając jednocześnie wchłanianie i wykorzystanie istotnych składników odżywczych. Pozytywnie wpływa na samopoczucie i wydajność konia.

 

7/ Haut/Huf Vital – sierść, skóra, kopyta

 

Haut/Hauf Vital – wspomaga w naturalny sposób zdrowie oraz regenerację kopyt, sierści i skóry konia oraz przywraca blask jego sierści.

 

8/ Lebe Vital – wsparcie dla wątroby

Lebe Vital – mieszanka ziołowa w naturalny sposób wspomaga funkcje wątroby.

 

9/ Broncho Vital – swobodne oddychanie

Biologicznie czysty Broncho Vital zawiera w swoim składzie wyselekcjonowane mieszanki ziołowe ułatwiające zwierzętom oddychanie.

 

10/ Reha Vital – regeneracja

Zalecany po sytuacjach takich jak ciąża czy wzmożony wysiłek fizyczny.

 

11/ Silent Vital – uspokojenie

Silent Vital zalecany do stosowania zarówno przed jak i po sytuacjach stresowych, takich jak transport, poród czy wzmożony wysiłek. Dodatek ten zapewni koniowi spokój i opanowanie. Wpłynie również pozytywnie na obniżenie stanu podenerwowania. Produkt nie otumania i nie ma wpływu na wydajność konia.

 

Szczegółowych informacji na temat wymienionych produktów uzyskasz u Twojego Doradcy.

Psie Diety poszukuje Doradców Reico dot. produktów dla koni