Bioinformacje – co to takiego?

Każda choroba ogranicza fizyczny rozwój. Naszym, opiekunów celem jest zatem całkowita regeneracja psiego ciała oraz utrzymanie go w dobrej kondycji aż do sędziwego wieku bez większych problemów zdrowotnych.

Firma Energy oferuje kilka metod terapii w jednym preparacie – fitoterapia, krystaloterapia, psychotronika.

Nowa progresywna metoda zwrotnej regeneracji działa na zasadach terapii bioinformacyjnej i podejścia holistycznego do zwierząt. Wykorzystuje najnowsze informacje z psychotroniki (radiestezji), fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii i biorezonansu.

Nośnikiem bioinformacji jest wielokompozycyjny ekstrakt roślinny, który zharmonizowany jest według pewnego systemu tak, by pomógł doprowadzić wszystkie procesy życiowe w organizmie do stanu równowagi.

Preparaty bioinformacyjne wytworzone na podstawie tej nowej metody oddziaływują na organizm jednocześnie na kilku poziomach. Substancje aktywne roślin wpływają bezpośrednio na organy ciała przez połączenia meridianowe a za pomocą biorezonansu substancje informacyjne likwidują przyczynę zachorowania już w polu informacyjnym psa.

Za pośrdenictwem efektu synergicznego przejawia się maksymalne ich działanie.

Cały system regeneracji zwrotnej tworzy pięć podstawowych preparatów regeneracyjnych o szerokim spektrum działania, które uzupełniają się wzajemnie i są przeznaczone do regeneracji wszystkich ważnych systemów organizmu psa.

Każdy z preparatów bierze udział w podwyższaniu odporności, na podstawie harmonizacji odpowiednich meridianów psich organów. W wyniku zrównoważenia energetycznego uzyskuje się ich poprawne funkcjonowanie.

Dzięki wydalaniu toksyn z ciała przy pomocy substancji roślinnych i za pośrednictwem bioinformacji kilkakrotnie przyśpiesza się cały ten proces. Dlatego regeneracja organizmu w tym wydaniu jest zaliczana do nowości światowych.

Wielką zaletą jest kreatywność wykorzystania poszczególnych preparatów i prostota systemu..

Czym właściwie są bioinformacje? Myślę, że każdy z nas zadawał sobie już to pytanie. Co to jest? Skąd wiemy, czy coś takiego w ogóle istnieje? W jaki sposób bioinformacje powstają w molekularnej istocie substancji aktywnych? Prawda jest taka, że bioinformacje każdy z nas od dawna zna, od dawna o nich wiemy, ale postrzegamy je inaczej – podświadomie…

Dobrym przykładem są “bułeczki pieczone przez mamę”. Rozpoznajemy w nich coś szczególnego, coś, czego tam właściwie nie ma i nawet jeśli się staramy ze wszystkich sił i postępujemy dokładnie zgodnie z maminym przepisem, nawet kiedy zakupimy do domu identyczny piekarnik jak u mamy – wciąż czegoś brakuje: coś co trudno opisać, coś niematerialnego… To właśnie informacja naszej mamy, że upiecze dla was coś dobrego z miłością. Mamusie są bowiem dobrymi generatorami bioinformacji…

Kolejnym dobrym przykładem jest dzikie zwierzę, które zanim ugryzie, dokładnie rozpozna trującą roślinę i odróżni ją od leczniczej czy jadalnej. Dzikie zwierzę nie studiuje zielnika, a mimo to nigdy się nie pomyli. Taką właściwość nazywamy “szóstym zmysłem” i w sumie to prawda.

Zwierzęta naprawdę są w stanie rozpoznać i wykorzystać bioinformacje pochodzące z roślin.

Podsumowując, chciałabym podać przykład, który jest bardzo aktualny.

W ostatnich czasach rozpowszechnia się trend (idący ku memu zadowoleniu zupełnie wbrew postępowi naukowemu) unikania potraw modyfikowanych oraz związany z ekologią. W związku z tym, że każda komórka organizmu zwierzęcego czy roślinnego ma swoją własną pamięć, nie powinno nas zaskoczyć, że komórka jagnięcia żyjącego na małej rodzinnej farmie codziennie biegającego po zielonym pastwisku zapamięta zupełnie coś innego, niż komórka jagnięcia zamkniętego przez całe swoje życie na dwóch metrach kwadratowych i żywiącego się prasowanymi granulkami. Ich kości są takie same, ich mięśnie są takie same a ponieważ ich potrzeby również są takie same, informacja o jakości życia, która trwa w komórkach jest inna – to zrozumiałe…

W organizmach genetycznie modyfikowanych ten problem jest najbardziej widoczny. Organizm modyfikowany genetycznie ma bowiem w każdej swej komórce wbudowaną informację (część DNA), która w sposób naturalny nie należy do niego.

A komu zależy na rybich genach w pomidorach?

Moi czytelnicy będą mieć możliwość stopniowego zapoznawania się z problematyką dotyczącą bioinformacji, które są bardzo istotnymi elementami produktów EnergyVet. Przecież ich skuteczność u swoich psiaków, wielu opiekunów zawdzięcza właśnie bioinformacjom.

Ten temat wciąż jeszcze znajduje się na granicy ludzkiego rozumienia, ale wierzę, że termin “bioinformacje” stanie się w najbliższym czasie tak samo zrozumiałym i ogólnie znanym pojęciem jak np. loty w kosmos, rozszyfrowywanie kodu genetycznego czy Internet.

W Psie Diety otrzymasz te wyjątkowe preparaty, o wyjątkowym działaniu 🙂

Z wdzięcznością 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *